Aydında Hali Yıkama

Home \ Aydında Hali Yıkama

Aydın halı yıkama olarak öncü firmamız ile halılarınız ilk günkü gibi temiz olacak. Halılarınızı ömrünü uzatmak ve çok daha kaliteli bir kullanıma sahip olmak istiyorsanız sizler de 6 ayda 1 halılarınızı firmamıza emanet edebilir ve düzenli halı yıkama  hizmeti alabilirsiniz. Halılarınız profesyonel makineler tarafından ele alınır ve en iyi şekilde işleme sokulur. Kusursuz bir temizlik hizmeti sunduğumuzu bizler söylemiyoruz müşterilerimizden gelen mailler bu doğrultuda ve bu da bizleri fazlasıyla mutlu ediyor. Halılarınızı elde yıkamak hem zahmetli hem de çok etkili değildir ancak profesyonel bir temizlik halılarınızı dipten aşağıya en iyi şekilde temizler ve sizlere en iyi şekilde teslim eder.

Halılar yalnızca kiri değil küçük canlıları da muhafaza eder ve bu canlılar özellikle çocuklu aileler için büyük tehlike oluşturmaktadır. Su ile halı yıkamak anlamsızdır ya da sıradan bir deterjan ile yıkanan halılar tam manası ile temizlenmiş olmaz ve bunun bilincinde olan firmamız halılarınız için özel deterjanlar kullanıyor ve temizlik işlemlerini çok daha kusursuz bir hale getiriyor. Pırıl Temizliği arıyorsanız doğru adrestesiniz doğru yerdesiniz demektir.

Gün içerisinde çok fazla kullanılan ve sürekli üzerine basılan halılar bir süre sonra yıpranır ve bu yıpranma ile birlikte daha cansız bir görünüme sahip olurlar. Halılarınızın bu görüntüden uzaklaşması için sizler de Pırıl Temizlik şirketi ile iletişime geçerek halılarınızı gözünüz kapalı bizlere teslim edebilirsiniz ve en kısa sürede ilk günkü gibi sizlere teslim edeceğimizin de garantisini sizlere veriyoruz. İnternetten “aydin da hali yıkama ” diye arama yaparsanız karşınıza çıkacak ilk firma bizler olacağız.

Kullanmış olduğumuz şampuanlar %100 bitkisel olup kimyasal madde içermez. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz